CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

VÍNO DOVEZENÉ V CISTERNĚ

Cabernet Sauvignon 

Merlot

Pinot Noir 

Pastoral

Saperavi

Merlot Rosé

Pinot Gris 

Traminer

Sauvignon Blanc

Chardonnay

Muscat

Riesling

Vína v Bag in Boxech - 3/20 l.

Traminer

Muscat

Pinot Gris 

Chardonnay

Sauvignon Blanc

Riesling 

Cabernet Sauvignon

Merlot

Merlot Rosé

Lahvová vína

GITANA WINERY


HINCESTI WINERY


PURCARI WINERY

NOVAK WINERY


Moldavská vína

Naše společnost se specializuje na dovoz kvalitního vína z Moldavie zde. Vinařství má v Moldávii velmi dlouhou tradici a zároveň sleduje nejnovější trendy v Evropě i na celém světě. Ve vinicích se pěstují červené i bílé odrůdy vinné révy. Celkem se na území Moldávie pěstují přes 50 odrůd vinné révy ve třech vinařských oblastech oblastech. Proto i nabídka vín je velmi široká. Ať už si vyberete moldavské červené víno nebo moldavské bílé víno, budete příjemně překvapeni plností chuti a vyzrálostí.

Informace o objednání

Zajistíme Vám víno v cisternách, v bag-in-boxech i lahvové víno. Snažíme se našim klientům nabídnout vždy nejkratší možné lhůty dodání. Nejoblíbenější odrůdy v lahvích a Bag in Boxech máme skladem a v naší nabídce naleznete kompletní sortiment odrůdových vín. S dovozem moldavského vína máme bohaté a dlouholeté zkušenosti. Našim zákazníkům nabízíme pouze velmi kvalitní víno od ověřených dodavatelů. Chcete-li se na cokoli zeptat, obraťte se na nás, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy nebo domluvíme se na ochutnávce. Těšíme se na Vás.

Bag in Box

Bag in box (BiB) je moderní a velice efektivní způsob balení a distribuce kvalitních vín, který je celosvětově využívaný. 


S novelou vinařského zákona, která platí v plném rozsahu od 01.01.2018, se ztížil prodej stáčeného vína z KEG sudů. Alternativou těchto KEG sudů jsou 20-ti litrové nebo 3 litrové BAG in BOXY. 

Proč 20 litrů? Protože to je maximální možný objem baleného vína. 

Proč 3 litry? Protože to je ideální objem pro zákazníka který si chce vzít celé balení s sebou. 

Hlavní výhodou je, že vína jsou v kvalitním potravinářském pytli (BAG), do kterého neproniká vzduch. Tento BAG je vložen do kartonové krabice (BOX), která BAG chrání a s vínem se dá lehce manipulovat.