CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

VÍNO DOVEZENÉ V CISTERNĚ

Cabernet Sauvignon 

Merlot

Pinot Noir 

Pastoral

Saperavi

Merlot Rosé

Pinot Gris 

Traminer

Sauvignon Blanc

Chardonnay

Muscat

Riesling

Vína v Bag in Boxech - 3/20 l.

Traminer

Muscat

Pinot Gris 

Chardonnay

Sauvignon Blanc

Riesling 

Cabernet Sauvignon

Merlot

Merlot Rosé

Lahvová vína

GITANA WINERY


HINCESTI WINERY


GOSMIT COLLECTION


KTERÉKOLIV JINÉ VINAŘSTVÍ V MOLDAVSKU

Moldavská vína

Naše společnost se specializuje na kvalitní vína z Moldávie. Vinařství má v Moldávii velmi dlouhou tradici a zároveň sleduje nejnovější trendy v Evropě i na celém světě. Ve vinicích pěstují červené i bílé odrůdy vinné révy. Asi nejznámější je místní Muškát. Víno zlatavé barvy s něžným buketem a charakteristickou muškátovou chutí. Celkem se však na území Moldávie pěstují přes 30 odrůd vinné révy ve čtyřech oblastech. Proto i nabídka vín je velmi široká. Ať už si vyberete moldavské červené víno nebo moldavské bílé víno, budete příjemně překvapeni plností chuti a vyzrálostí.

Informace o objednání

Zajistíme Vám víno v cisternách, v bag-in-boxech i lahvové víno. Snažíme se našim klientům nabídnout vždy nejkratší možné lhůty dodání. Nejoblíbenější odrůdy v lahvích a Bag in Boxech máme skladem a v naší nabídce naleznete kompletní sortiment odrůdových vín. S dovozem moldavského vína máme bohaté a dlouholeté zkušenosti. Našim zákazníkům nabízíme pouze velmi kvalitní víno od ověřených dodavatelů. Chcete-li se na cokoli zeptat, obraťte se na nás, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy nebo domluvíme se na ochutnávce. Těšíme se na Vás.

Bag in Box

Bag in box (BiB) je moderní a velice efektivní způsob balení a distribuce kvalitních vín, který je celosvětově využívaný. 


S novelou vinařského zákona, která platí v plném rozsahu od 01.01.2018, se ztížil prodej stáčeného vína z KEG sudů. Alternativou těchto KEG sudů jsou 20-ti litrové nebo 3 litrové BAG in BOXY. 

Proč 20 litrů? Protože to je maximální možný objem baleného vína. 

Proč 3 litry? Protože to je ideální objem pro zákazníka který si chce vzít celé balení s sebou. 

Hlavní výhodou je, že vína jsou v kvalitním potravinářském pytli (BAG), do kterého neproniká vzduch. Tento BAG je vložen do kartonové krabice (BOX), která BAG chrání a s vínem se dá lehce manipulovat.