Vinotéka v Kralupech nad Vltavou

Vinotéka v Kralupech nad Vltavou v Modré pasáži u zimního stadionu je v provozu již od roku 2003. Nabízíme Vám široký sortiment lahvových a čepovaných vín včetně veškerých doplňků. Ve vinotéce je také široký výběr vysoce kvalitních českých, moldavských a světových lahvových vín. Máme pro Vás široký sortiment vín, doplňků a sezonní nabídky jako:

BURČÁK (září - říjen)  SVAŘÁK (listopad - únor) 


Přijďte ochutnat kvalitní čepovaná moldavská vína do naší vinotéky v Kralupech nad Vltavou, přijďte posedět, vybrat kvalitní víno čepované i lahvové, ochutnat odrůdy, které jste ještě neznáte. Víno je také naší vášní a koníčkem. Rádi Vám poradíme, jaké víno se hodí k jakému jídlu, poskytneme detailní popis jednotlivých odrůd tak, aby víno splnilo Vaše představy a požadavky. Jsme specialisty na kvalitní víno z Moldávie. Jsme totiž již více jak 20 let přímými dovozci. Že jste ještě toto víno neochutnali? Nechte se překvapit a přijďte na ochutnávku do naší vinotéky. Moldavské víno totiž není jen to levné polosladké víno z pultů supermarketů! Věřte, že i v této malé zemi umí vinaři udělat opravdu prvotřídní, světová vína a naším cílem je image moldavských vín v ČR tímto způsobem zlepšovat. 

Čepovaná vína

Bílá:

Traminer, polosladké

Pinot Gris, polosuché

Sauvignon Blanc, suché

Riesling, suché

Chardonnay, polosuché

Irasi Oliver, polosladké


Růžová:

Merlot Rosé, polosuché


Červená:

Cabernet Sauvignon, suché

Merlot, suché

Kagor Pastoral, likérové

Isabella (Vitis Lambrusca)


Nabídka lahvových vín:

Zastoupení více jak 15 českých a moravských vinařství:

Morava: Vladimír Tetur, Stanislav Mádl, vinařství Špalek, B/V vinařství, vinařství Zborovský, vinařství Víno z Kobylí, vinařství Znovín Znojmo, vinařství Kosík, vinařství Hruška, vinařství Štěpánek, vinařství Horák, vinařství Sedlák.

Čechy: Kraus Mělník, ČZU Mělník, Chateau Mělník


Zahraniční vína:

Itálie - Toskánsko

Francie - Bordeaux

Argentina

Jižní Afrika

Moldavsko


Otevírací doba

Pondělí: 13.00—18.30

Úterý: 13.00—18.30

Středa: 13.00—18.30

Čtvrtek: 13.00—18.30

Pátek: 10.00 - 12.00 a 13.00—19.00

Sobota: 09.00 - 12.00

Neděle: zavřeno


Modrá pasáž

Mostní 747

Kralupy nad Vltavou

Fotogalerie

PROMO VIDEO