Gosmit logo

Něco málo
o nás

Gosmit Nas tym

Víno je naše rodinná srdeční záležitost. V Moldávii, odkud pocházíme, bylo pěstování, výroba a prodej kvalitního vína hlavním zdrojem obživy naší rodiny, a to jak zprvu v domácích podmínkách, tak posléze i na místním vinařském závodě. V roce 1999 jsme byli však z důvodu tíživých místních podmínek nuceni se přestěhovat do České republiky, moldavskému vínu jsme však zůstali věrni i nadále, a to proto, že věříme, že díky jedinečným přírodním podmínkám, kvalitní půdě a dostatku slunce, má moldavské víno potenciál být jedním z nejlepších na světě.

Spolupracujeme s nejlepšími moldavskými vinaři na výrobě takového vína, jež svou chutí uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Vše však děláme i s ohledem k moldavské kultuře, přírodě i místním obyvatelům, jichž si velice vážíme. Propojujeme tradiční výrobu v dubových sudech s moderními přístupy tak, aby výsledek splňoval ty nejvyšší standardy kvality.

Vše děláme s láskou a máme radost, že to oceňují i naši zákazníci, u nichž obliba našich vín stále více roste.

V roce 2018 jsme si řekli, že by bylo hezké vyprávět náš rodinný příběh skrz naše rodinné víno, které jsme si nechali vyrobit na "míru" dle našeho přání v mikrovinařství Saiti, které se nachází ve vinařské zóně Štefan Vode a v podoblasti Purcari, což se považuje za jednu z nejlepších oblastí pro pěstování červených vín. REFUGEE je víno s naším rodinným příběhem.

Sídlo společnosti

Mostní 747, 278 01 Kralupy nad Vltavou

IČ: 28170270

DIČ: CZ28170270

 

Kontaktní e-mail:

gosmit.sro@gmail.com

Kontaktní osoby
Ing. Tomáš Gospodinov
+420 737 742 219
Ing. Jiří Gospodinov
+420 775 950 166
Natálie Buchtová, roz. Gospodinová
+420 604 557 817
Sledujte naší vinotéku
na sociálních sítích

Všechna práva vyhrazena ©gosmit.cz